Měníme se z DPF24 na Priortech. Jméno se mění, kvalitní služby zůstávají.

Automotive

Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky. Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky.

Energetika

Pro všechny průmyslové obory. Automotive, stavebnictví, zemědělství, teplárenství, bioplynové stanice, chemické podniky apod.

Strojírenství

Naše technologie jsou vhodné pro čištění a odmaštění obrobků, čištění lisovacích a vstřikovacích forem, ozubení, řetězů či odbarvování.

Ostatní služby

Nabízíme odlakování malých i velkých sérií. K odlakování využíváme ekologickou chemii v kombinaci s průmyslovou ultrazvukovou linkou. Také dokážeme poskytnout služby pro majitele veteránů.
Double-click to edit button text.

Strojírenství - obrobky, lisovací formy a vstřikovací formy. Čistíme na míru.

více informací

Naše služby

Naše technologie jsou vhodné pro čištění a odmaštění obrobků v sériích či jednotlivě, čištění lisovacích a vstřikovacích forem, dopravníkových pásů, sít a dalších strojních součástí.

Od kusové po sériovou výrobu za velmi příznivé ceny

Postupy čištění uzpůsobujeme charakteru a objemu zakázky. Jsme schopni nabídnout velmi příznivé ceny i pro malé odběratele.

Co Vám nabízíme?

Vyčištění o odmaštění obrobků

Čištění vstřikovacích forem

Čištění dopravníkových pásů

Čištění filtračních sít

Čištění filtrace olejové mlhy

Čištění strojích součástí při údržbě či opravách

Objednat online

Vhodně zvolená kombinace technologií

K dosažení maximálního čistícího efektu používáme kombinaci technologií. Základem našich postupů je užití průmyslového ultrazvuku, kapalinové tryskání a tryskání suchým ledem. Díky tomu dokážeme vyčistit a renovovat nepřístupné části, kanálky forem apod. 

Zajišťujeme mezioperační i finální vyčištění obrobků od mastnoty, zbytků brusiva a prachu po obrábění před dalším zpracováním v lakovně, galvanovně apod. 

Přizpůsobení se časovým možnostem klienta

Poskytujeme čištění nejen jednotlivých kusů, ale i malých či objemných sérií. Máme zkušenost se začleněním čištění do výrobního procesu klienta, aby dodání zakázky plynule navazovalo na další výrobu. Pro každého klienta připravujeme maximálně efektivní časový plán.

Výhody čištění naší
technologií

Dokonalé vyčištění vnějších i vnitřních částí

Odstranění i velmi odolných nečistot bez poškození povrchu

Čištění malých i objemných předmětů

Čištění různého množství kusů, včetně velkých sérií

Časový čištění plán dle potřeb klienta

Ekonomická výhodnost čištění

Postup

Odstraníme i velmi odolné nečistoty

Odstraníme i velmi odolné nečistoty, laky, mastnotu, karbon aj. za pomoci vlastního chemicko-technologického postupu. Spolupracujeme se zkušenými odborníky na výběru užité chemie, díky čemuž znásobujeme efekt užitých technologií.

Důraz na ochranu životního prostředí

Dbáme na odpovědný přístup k přírodě a naše procesy jsou ekologické.

Často kladené dotazy

Jaké informace potřebujete k posouzení, jestli díl zvládnete vyčistit?
K prvotnímu posouzení potřebujeme znát rozměry dílu a materiál, z něhož je vyrobený, případně jejich počet. Každý díl posuzujeme individuálně. Pokud by se jednalo větší množství dílů, můžeme udělat pro posouzení výsledku zkušební čištění na několika kusech.
Jakou používáte chemii?
Chemii používáme především podle druhu materiálu, tak aby byla efektivní a nedošlo k porušení čištěních součástí. Vedle toho dbáme o to, aby šlo o rozpouštědla šetrná k životnímu prostředí.
Chtěli bychom spolupracovat s vámi dlouhodobě a pravidelně k vám dodávat větší množství dílu, jste to kapacitně schopni zvládnout?
Ke každé zakázce přistupujeme individuálně. Pokud se by se jednalo o velké množství součástek, které musí být vyčištěné v jistém čase, aby se kupříkladu neblokoval provoz, jsme schopni činnost přizpůsobit potřebám zákazníka. Kapacitně jsme schopni zvládat i desítky tisíc ks měsíčně při třísměnném provozu. Vždy záleží na složitosti operace a zvolené technologii.
Limituje čištění velikost dílu?
Umíme čistit jak i velmi malé díly (i velká množství), tak díly rozměrné. Kontaktujte nás, abychom vám posoudili váš konkrétní požadavek.
Zajišťujete dopravu dílu k vám do provozu?
Ano, zajistíme svoz k nám i zpětné doručení.

Efektivně vyřešíme i vaši zakázku! Ruku na to?

Kontakt


    Zpracování osobních údajů
    Obchodní podmínky
    ®Priortech 2022
    chevron-down