Měníme se z DPF24 na Priortech. Jméno se mění, kvalitní služby zůstávají.

Automotive

Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky. Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky.

Energetika

Pro všechny průmyslové obory. Automotive, stavebnictví, zemědělství, teplárenství, bioplynové stanice, chemické podniky apod.

Strojírenství

Naše technologie jsou vhodné pro čištění a odmaštění obrobků, čištění lisovacích a vstřikovacích forem, ozubení, řetězů či odbarvování.

Ostatní služby

Nabízíme odlakování malých i velkých sérií. K odlakování využíváme ekologickou chemii v kombinaci s průmyslovou ultrazvukovou linkou. Také dokážeme poskytnout služby pro majitele veteránů.
Double-click to edit button text.

Energetika - čistíme chladiče, tepelné výměníky, ventily a další technické celky.

více informací

Pro všechny průmyslové obory

Automotive, stavebnictví, zemědělství, teplárenství, bioplynové stanice, chemické podniky apod.

Ušetřete - nekupujte stále nové

Renovujeme komponenty do původního stavu a ušetřit zadavateli vysoké náklady na jejich výměnu za nové.

Máme zkušenosti a vždy si poradíme

Kombinujeme různé technologické postupy pro maximální účinek. Čistíme chladiče, tepelné výměníky, ventily a další technologické celky z různých průmyslových odvětví, zvláště pro auto průmysl, stavebnictví, zemědělství, teplárenství, bioplynové stanice, chemické podniky aj. Umíme renovovat komponenty do původního stavu a ušetřit zadavateli vysoké náklady na jejich výměnu za nové.

Jsme schopni odstranit odolné olejové nánosy, usazeniny vodního kamene či rzi z komplikovaných vnitřních struktur. Zprůchodníme zanesené chladící systémy pulzním čištěním s užitím patřičné chemie s následnou pasivací.

Co Vám nabízíme?

Čištění deskových tepelných výměníků

Čištění trubkových tepelných výměníků

Čištění výměníků pro bioplynové stanice

Čištění chladičů

Čištění výměníků vzduchotechniky a klimatizace

Čištění filtračních jednotek

Objednat online

Časová flexibilita

Proces čištění a renovace realizujeme tak, aby maximálně vyhovoval vaším potřebám, a to především v čase plánovaných odstávek.
V případě havárie na zařízení či jiné urgentní potřeby jsme schopni zásah provést v nejkratším možném termínu.

Výhody čištění naší
technologií

Obnovení původní účinnosti a s tím spojené snížení nákladů

Odstranění i velmi odolných nečistot 

Čištění malých i objemných součástí

Kombinace technologických postupů pro maximální výsledek

Možnost expresního vyřízení zakázky

Výrazné snížení nákladů, čištění je levnější než pořízení nové součástky

Postup

Využíváme různé postupy pro dosažení nejlepších výsledků.

Disponujeme širokou škálou technologií. Včetně tryskacích systémů (voda, suchý led), ultrazvukových nádrží různých velikostí, zařízení na proplach kapalinových systémů, pulzní čištění a jiné. 

U každé zakázky na základě dlouholetých zkušeností zvolíme nejlepší chemicko-technologický postup a vše dopředu naceníme.
Ukázkový ceník čištění tepelných výměníků

Tepelné výměníky

Ceny jsou uvedené bez DPH a nezahrnují dopravu. Cena zahrnuje práci, komplexní čištění ultrazvukem, chemický pulzní průplach a diagnostiku.
CB16
2 560 Kč
CB118
11 200 Kč
CB18
3 190 Kč
CB160
15 790 Kč
CB30
3 190 Kč
CB200,210
15 790 Kč
CB60
5 900 Kč
CB300
28 400 Kč
CB110
11 200 Kč
CB400
34 870 Kč
CB112
11 200 Kč
Koncový ceník ke stažení

Důraz na ochranu životního prostředí

Dbáme na odpovědný přístup k přírodě a naše procesy jsou ekologické.

Často kladené dotazy

Provádíte čištění přímo u zákazníka?
Vzhledem k užitým technologiím komponenty čistíme v našem provozu. Nejedná se pouze o chemický průplach, který se dá provádět na místě, ale o komplexní čištění s použitím utrazvuku a turbulentního proudění.
Kolik mě to bude stát?
Vyjma standardizovaných deskových výměníků, jejichž orientační ceník máme na stránkách jeto vždy individuální. Kontaktujte nás a pošlete fotografie s rozměry dílu, my se vám obratem ozveme s předběžnou kalkulací a dlaším postupem.
Výměník je zkorodovaný, je šance to opravit?
Koroze je samozřejmě problém, protože narušuje samu strukturu materiálu, nicméně posoudit se musí každý díl individuálně. Naši zkušení technici vám řeknou, jaká je šance na vyčištění. Někdy se může stát, že samotné usazeniny jsou to poslední, co drží okruh výměníku těsný. Po odstranění usazenin začné téci. S tím se samozřejmě již nic dělat nedá, vyjma výměny desek, či spíše celého výměníku.
Díl mám vymontovaný, zajišťujete dopravu?
Ano. Dopravu k nám do dílen a zpět zajistíme.
Nepoškodí čištění díl?
Na čištění každého dílu používáme technologie, které zajistí nelepší výsledek, případně technologie kombinujeme. Chemie používáme podle typu materiálu, z něhož je díl vyrobený. Záruky za funkčnost či nepoškození dílu již z podstaty věci dát nemůžeme. Často se při čištění odhalí fatální poškození dílu, které nebylo pod nánosy usazenin vidět. Koroze též může plně prostoupit, například u tepelných výměníků, žebrováním, ze kterého se stane „bahno“, které je následně vyčištěno a výměnít začne téci. S tím se samozřejmě již nic dělat nedá, vyjma výměny desek, či spíše celého výměníku.
Pokud se díl nepodaří vyčistit, kolik budu platit?
Nic. U nás se hradí pouze úspěšně dokončená práce. Pokud díl již nejde vyčistit, nic si neúčtujeme, vyjma dopravy, pokud ji zajišťujeme.
všechny dotazy

Vyčistíme i váš tepelný výměník! Ruku na to?

Kontakt


    Zpracování osobních údajů
    Obchodní podmínky
    ®Priortech 2022
    chevron-down