Měníme se z DPF24 na Priortech. Jméno se mění, kvalitní služby zůstávají.

Automotive

Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky. Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky.

Energetika

Pro všechny průmyslové obory. Automotive, stavebnictví, zemědělství, teplárenství, bioplynové stanice, chemické podniky apod.

Strojírenství

Naše technologie jsou vhodné pro čištění a odmaštění obrobků, čištění lisovacích a vstřikovacích forem, ozubení, řetězů či odbarvování.

Ostatní služby

Nabízíme odlakování malých i velkých sérií. K odlakování využíváme ekologickou chemii v kombinaci s průmyslovou ultrazvukovou linkou. Také dokážeme poskytnout služby pro majitele veteránů.
Double-click to edit button text.

Ostatní služby. Neváhejte nás oslovit. Určitě se domluvíme.

více informací

Odlakování

Nabízíme odlakování malých i velkých sérií. K odlakování využíváme ekologickou chemii v kombinaci s průmyslovou ultrazvukovou linkou. Umíme odlakovat sklo, kovové součástky, slitiny hliníku a další neželezné kovy, plasty apod.

Výrobky
ze skla

Nabízíme odlakování lahví na velké průmyslové ultrazvukové lince. Pomáháme zákazníkům minimalizovat ztráty při produkci zmetkové výroby. Lahve odlakujeme a navrátíme je zpět do výrobního cyklu.

Lakovací
přípravky

Nejen pro lakovny nabízíme odlakování a čištění lakovacích přípravků, a to jak železných, tak i těch, které jsou vyrobeny z neželezných kovů.

Zakázkové
odlakování

Jsme schopni zbavit barev nejrůznější konstrukce, rámy kol, či motorek, veteránské díly apod. Cena se odvíjí od velikosti konstrukce a je komunikována s klientem dopředu.
Také v nabídce

Zakázkové čištění ultrazvukem

Ultrazvukové chemické čištění pomocí ultrazvukové kavitace se používá napříč všemi odvětvími. Čištění ultrazvukem má vynikající výsledky při čištění členitých dílů, slepých otvorů, závitů a běžným způsobem nepřístupných míst. Tímto způsobem lze čistit kovové, plastové, skleněné a další výrobky či jejich komponenty. V našem provozu disponujeme ultrazvukovými vanami různých velikostí a frekvencí.

Ať už potřebujete využít ultrazvukové čištění pro jednu věc, či máte zájem o velkou sérii poptejte u nás cenovou nabídku. Obratem se vám ozveme s nabídkou.
Poptat cenovou nabídku
Žaluzie a rolety

Čištění horizontálních i vertikálních žaluzií a rolet

Přestože jsou žaluzie mimořádně užitečným doplňkem, jejich čištění je náročné. Jejich plocha je v součtu velká, na jejich povrchu se usazuje mnoho prachu, bakterií či alergenů. Odstraňování těchto nečistot je pracné, zdlouhavé a pokud má být skutečně efektivní, musí se provádět skutečně pečlivě. U rolet to platí též.
Zobrazit více...

Důraz na ochranu životního prostředí

Dbáme na odpovědný přístup k přírodě a naše procesy jsou ekologické.

Často kladené dotazy

Máme díly se silnou vrstvou laku, umíte ji beze zbytku odstranit?
S odlakováním různých dílů máme bohatou zkušenost, zvládáme i odstranění silných vrstev laku.
Jste při čištění limitováni druhem materiálu?
Ne. Používáme chemicko-technologický proces, který odpovídá nárokům materiálu. Vždy závisí na konkrétní situaci, obvykle se hledá nejekonomičtější varianta, která zároveň zohledňuje rychlost a kvalitu výsledné práce.
Zvládnete odstranit nečistoty, například lak i ze skla?
Ano. Dokážeme čistit sklo i ve velkých sériích.
Potřebujeme vyčistit velký díl, jste omezeni rozměrem?
Ano, jsme. Nicméně jen ve výjimečných případech odmítáme zakázku kvůli značné velikosti dílu. Kontaktujte nás, váš požadavek ihned posoudíme.
Zajišťujete dopravu?
Ano, pokud potřebujete, díly – či větší množství dílů – od vás svezeme k nám a po vyčištění vrátíme zpět k vám.


    Zpracování osobních údajů
    Obchodní podmínky
    ®Priortech 2022
    chevron-down