Měníme se z DPF24 na Priortech. Jméno se mění, kvalitní služby zůstávají.

Automotive

Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky. Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky.

Energetika

Pro všechny průmyslové obory. Automotive, stavebnictví, zemědělství, teplárenství, bioplynové stanice, chemické podniky apod.

Strojírenství

Naše technologie jsou vhodné pro čištění a odmaštění obrobků, čištění lisovacích a vstřikovacích forem, ozubení, řetězů či odbarvování.

Ostatní služby

Nabízíme odlakování malých i velkých sérií. K odlakování využíváme ekologickou chemii v kombinaci s průmyslovou ultrazvukovou linkou. Také dokážeme poskytnout služby pro majitele veteránů.
Double-click to edit button text.

Čištění horizontálních i vertikálních žaluzií a rolet ultrazvukem

více informací

Zase jako nové

Přestože jsou žaluzie mimořádně užitečným doplňkem, jejich čištění je náročné. Jejich plocha je v součtu velká, na jejich povrchu se usazuje mnoho prachu, bakterií či alergenů. Odstraňování těchto nečistot je pracné, zdlouhavé a pokud má být skutečně efektivní, musí se provádět skutečně pečlivě. U rolet to platí též.

Všechna tato negativa se dají vyřešit moderním čištěním žaluzií v ultrazvukových lázních. Ultrazvukové lázně za pomoci vhodného chemického činidla šetrně vyčistí všechny typy žaluzií či rolet. Po ukončení procesu a usušení jsou žaluzie zbaveny všech nečistot, a to i na místech (např. v záhybech a spojích), která jsou při ručním mytí opomíjena, nebo se prostě vyčistit nedají.

Hliník, plast,
dřevo, látka

Nezáleží z jakého materiálu je stínění vyrobeno. Dokážeme si poradit s každým materiálem. Šetrná chemie a jemný ultrazvuk si dokáže poradit s každou nečistotou a dostane se úplně všude. 

Vertikální žaluzie 
i rolety

Jsme schopni vyčistit zašlou špínu, kouř i zažloutnutí. Mikroskopické imploze ultrazvukové lázně proniknou hluboko do látky a nadají zažrané špíně šanci.

Nízká cena, 
pouze 140Kč / m2

Snadno si spočítáte celkovou cenu. Stačí sečíst všechny plochy, které chcete obnovit a máte výslednou cenu. 95% zakázek jsou hotové do druhého dne.


* ceny jsou uvedeny bez 21% DPH
Jak na to?

Postup zakázky

Aby mohly být žaluzie, resp. rolety vyčištěny musíte je odmontovat. Jakmile je máte sundané, stačí nám zavolat a udělat jednoduchou objednávku. Pokud nemáte možnost osobní dopravy, zajistíme svoz. V případě, že si nejste jisti, jak stínění sundat, poradíme vám.
Objednat online
Firmy a instituce

Čištění v rozsáhlých objektech na klíč

Čištění je vhodné i pro firmy, které mají ve svých objektech značné množství žaluzií. Díky efektivnímu ultrazvukovému čištění ušetříte čas a peníze při odstraňování nečistot pracovníkem přímo ve vašem objektu. Pokud budete potřebovat, zajistíme kromě odvozu i demontáž a zpětnou montáž vašich žaluzií.
Poptat cenovou nabídku

Důraz na ochranu životního prostředí

Dbáme na odpovědný přístup k přírodě a naše procesy jsou ekologické.

Často kladené dotazy

Nepoškodí se při čištění povrch žaluzií?
Ne, nepoškodí. Naše technologie jsou mimořádně šetrné. Navíc používáme ekologická rozpouštědla podle typu materiálu, z něhož jsou žaluzie vyrobeny.
Vyčistí se i nepřístupné části žaluzií, např. členité části držáku?
Ano, výhodou ultrazvuku je, že se čistí nejen samotný povrch, ale nečistoty se odstraní i z částí, kam se nelze při ručním čištění jakkoliv dostat.
Nezmatní lak na žaluziích po čištění?
Ne. Lak zůstane nepoškozený, naopak po čištění dostanou žaluzie „mladistvější“ vzhled.
Nabízíte lepší podmínky pro vyčištění žaluzií či rolet v celé budově?
Určitě. Nabízíme individuální ceny a možnost demontáže a zpětné montáže pro firmy či úřady. 
Zajišťujete dopravu?
Ano, pokud potřebujete, vyzvedne vaši zakázku a opět ji k vám přivezeme.


    Zpracování osobních údajů
    Obchodní podmínky
    ®Priortech 2022
    thumbs-upmenuchevron-downmove