Měníme se z DPF24 na Priortech. Jméno se mění, kvalitní služby zůstávají.

Automotive

Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky. Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky.

Energetika

Pro všechny průmyslové obory. Automotive, stavebnictví, zemědělství, teplárenství, bioplynové stanice, chemické podniky apod.

Strojírenství

Naše technologie jsou vhodné pro čištění a odmaštění obrobků, čištění lisovacích a vstřikovacích forem, ozubení, řetězů či odbarvování.

Ostatní služby

Nabízíme odlakování malých i velkých sérií. K odlakování využíváme ekologickou chemii v kombinaci s průmyslovou ultrazvukovou linkou. Také dokážeme poskytnout služby pro majitele veteránů.
Double-click to edit button text.

DPF jako nové do 24 hodin, záruka 100 000 km

Důkladná diagnostika čištěné součástky

Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky.

Přivezeme nebo se zastavíte

Čas je důležitý, proto zajistíme svoz do 24h k nám do provozu. Přijeďte osobně a po domluvě vyčistíme součástku na počkání.
AKCE: Nezapomeňte si s DPFkem nechat vyčistit i EGR ventil a sání!  
zobrazit více

Svěřte se do péče profesionálů

Jsme technologická společnost zabývající se expertním průmyslovým čištěním. Disponujeme moderním strojním zařízením a propracovaným know-how, které kombinuje několik vysoce efektivních metod. Jsme schopni přesně analyzovat a následně renovovat váš filtr pevných částic DPF a katalyzátor.

Garantujeme

Důkladnou diagnostiku čištěné součástky
Vyčištění do 24h od doručení
Zajištění svozu kurýrní službou z celé České republiky a Slovenska
Záruka na bezproblémovou funkci DPF/KAT (100 000 km, nebo 2 roky)
Srovnávací test vyčištěného a nového DPF

Výhody čištění naší
technologií

Neinvazivní a bezpečné

Zachování originálního dílu

Odstranění všech částic

99% účinnost čištěného filtru

Ekologicky šetrné řešení

Ekonomické řešení

Objednat online
Osobní vozy a dodávky

Čistíme DPF a katalyzátory na všechny značky vozů

Čištění provádíme kombinací několika technologických postupů v závislosti na stupni znečištění a typu součástky. Primárně používáme velmi účinnou patentovanou technologií Flash Cleaner Machine™, s níž máme mnohaleté zkušenosti. V případě silného zanesení (např. olejem) využíváme také průmyslového ultrazvuku a pulzního čištění. Díky našemu know-how dosahujeme 99% účinnosti a stavu nového filtru. 

Před samotným čištěním je DPF filtr našimi techniky důkladně zkontrolován, zda není dosavadním provozem mechanicky poškozený (např. prasklá či uvolněná vložka). Na počátku procesu se změří míra zanesení DPF filtru. Po čištění je opět zkontrolována průchodnost DPF filtru, která musí odpovídat stavu nové součástky. Během dokončovacích prací technici zkontrolují finální stav DPF filtru (některá poškození mohou být patrná až po čištění). 

Čistíme DPF filtry a katalyzátory všech typů osobních vozů včetně katalyzátorů benzínových aut. Zákazník o čištění získává protokol. Na vyčištěné DPF filtry a katalyzátory poskytujeme záruku 100 000 km, nebo 2 roky. 

Zákazník u nás platí jen za vyčištěnou součástku. Pokud by DPF filtr či katalyzátor nešlo vyčistit, zákazník nic neplatí.
Nákladní vozy, zemědělská a stavební technika

Čistíme DPF u nákladních vozidel, traktorů, bagrů, manipulátorů atd.

Čistíme DPF a SCR katalyzátory, EEV u nákladních vozidel (EURO 4-6), traktorů, bagrů, manipulátorů, stavebních strojů, lokomotiv kogeneračních jednotek a dalších. 

Kombinací technologií Flash Cleaner Machine™, pulzní pumpy a ultrazvukové linky čistíme keramické vložky DPF a celá tělesa s katalyzátory. 

Čištění probíhá bez toho, aby bylo nutné vstupovat násilně do tělesa (např. řezáním). Naši zkušení technici užívají postupy, které z DPF a katalyzátorů odstraní efektivně všechny nečistoty (zbytky AdBlue, olej, PM10). 

Do původního stavu uvedeme i velmi znečištěné součástky (např. přeplněné olejem po poškození turba). Díky vlastnímu unikátnímu chemicko-technologickému postupu a letitému know-how dosahujeme vynikajících výsledků. Výslednou práci pečlivě testujeme a řádně protokolujeme.
Slevy pro partnery
EGR ventily a sání

Vyčistíme zanesený EGR ventil i sání motoru

Výfuková soustava se skládá z mnoha komponent a funguje správně pouze za předpokladu, že jsou všechny její součásti v pořádku. Při běžném zanesení DPF filtru či katalyzátoru provozem je již na konci životnosti i EGR ventil, který se stará o recirkulaci nespálených exhalací a vrací je zpět do sání. Díky tomu významně klesají emise, ale zároveň dochází k zanášení sací soustavy.

EGR ventil má podobnou životnost jako DPF filtr, tedy přibližně okolo 180 000 km a obvykle se při jeho čištění mění. Nabízíme jeho profesionální vyčištění a vrácení zpět do životního cyklu za zlomek jeho pořizovací hodnoty.
Vyčištění EGR ventilu
1 799 Kč
Vyčištění sacího potrubí a chladiče
1 436 Kč
AKCE komplet EGR, sání, chladič
2 631 Kč
Uvedené ceny jsou bez 21% DPH
Objednat online
Chladiče, sání, karburátory, bloky motorů

Dekarbonizujeme komponenty osobních i nákladních automobilů

Čistíme širokou škálu motorových dílů osobních a nákladních vozidel, zemědělskou a stavební techniku a veterány.  K čištění používáme velmi účinnou ultrazvukovou technologii, kapalinové tryskání a tryskání suchým ledem.

Ultrazvuk bez poškození povrchu zbaví součástku i mimořádně odolných nečistot (např. sazí, oleje, zapečeného dehtu, karbonu), a to jak z vnějšku, tak i uvnitř (včetně těžce dostupných míst). 

Používáme průmyslové ultrazvukové zařízení různých velikostí, efektivně tak čistíme od malých dílů po díly objemné.

Pro dosažení maximálního výsledku kombinujeme ultrazvuk s technologií pulzního čištění a turbulentního proudění. Využíváme ekologickou chemii s pasivací čištěných součástek. Mechanickým tryskáním doladíme zbytek.
Dekarbonizace a čištění bloku motoru (vč. kanálků)
6 199 Kč
Dekarbonizace a čištění hlavy motoru
3 729 Kč
Dekarbonizace a čištění převodovky
5 390 Kč
Uvedené ceny jsou bez 21% DPH
Stáhnout kompletní ceník
Také v nabídce

Služby pro veterány

Nabízíme řadu služeb pro veterány od čištění karburátorů a bloků motoru ultrazvukem. Odstranění veškerých nečistot a renovaci povrchů neabrazivním tryskáním suchým ledem. Ceny jsou vždy přijatelné a sjednané podle rozsahu požadované práce.

Často kladené dotazy

Svítí mi kontrolka DPF filtru na palubní desce, nebo mi auto spadlo do nouzového režimu, mohu s autem přijet k vám na dílnu?
Na našich provozech průmyslově čistíme již demontované díly. K montážním úkonům na vozidle využíváme naše partnerské servisy. Kontaktujte nás a podle vaší polohy zajistíme zbytek.
Mám DPF filtr již vymontovaný, musím se objednávat s nějakým předstihem?
Nemusíte. Stačí, když zavoláte, po telefonu uděláme rychlou objednávku a můžete přijet ten samý den. Pokud to máte k nám daleko, zajistíme svoz k nám. Vše zařídíme za vás.
Katalyzátor a DPF jsou zvlášť, musím vyčistit i katalyzátor?
Ano. Rozhodně doporučujeme vyčistit i katalyzátor. Vrstvy v mřížce obsažené
Jaké údaje potřebuju k objednávce?
K založení objednávky kromě osobních údajů potřebujeme typ vozu, VIN kvůli záruce (najdete ho uvedený v malém technickém průkazu) a najeté kilometry.
Budu mít DPF filtr ten samý den vyčištění?
Ano. Ve většině případů je DPF vyčištěný ten samý den. Pokud by potřeboval více cyklů čištění a doba se protáhla, budete ihned informováni.
Liší se cena podle míry znečištění DPF?
Ne. Cena je stejná bez ohledu na míru znečištění.
Čistíte i katalyzátory z benzínových aut?
Ano čistíme, cen je stejná jako u dieselových aut.
Potřebuju vyčistit EGR ventil, vymontujete mi jej z auta?
Na našich provozech průmyslově čistíme již demontované díly. K montážním úkonům na vozidle využíváme naše partnerské servisy. Kontaktujte nás a podle vaší polohy zajistíme zbytek.
Kontrolujete u EGR ventilu funkčnost?
EGR ventil kompletně dekarbonizujeme a vyčistíme. Kontrolujeme pohyblivost klapek, ale nekontrolujeme však jeho celkovou funkčnost, to je třeba ověřit po propojení s řídící jednotkou přímo v autoservise.
Čistíte i plastová sání, například z BMW?
Ano, čistíme.
Čistíte karburátory?
Samozřejmě čistíme. Je však nutné, aby byl rozebrán na jednotlivé části.
Mám díly z veterána, používáte na tyto součástky zvláštní chemie?
Ke každé součástce přistupujeme individuálně. V případě dílů z veteránů používáme taková rozpouštědla, která nepoškodí vzhled dílu. Ačkoliv jisté povrchové změny se mohou vždy projevit. Dříve používané slitiny hliníku obsahovali různé nečistoty (například síru), které mohou s lázní reagovat.

Důraz na ochranu životního prostředí

Dbáme na odpovědný přístup k přírodě a naše procesy jsou ekologické.


    Zpracování osobních údajů
    Obchodní podmínky
    ®Priortech 2022
    chevron-down